Antroposen

Boşluktasın. Bir kapı var, görebiliyor musun? Tünelin başındasın, ilerliyorsun. Çıkmazların var. Kesintiler.. Sonsuz kapılar var. Girmeye çalışıyorsun. Girebiliyor musun? Başka kapıları dene. Erişmek istediğine erişebilene kadar. Buldun mu? Eşikleri zorladıkça verisel parçacıklar saçıyorsun kendinden. Bıraktığın izler, kendini var ettiğin platformlar giderek artıyor. Çoğalıyorsun hızla. Durma, ilerlemeye devam et. Labirentin sonuna varabildin mi? Bulutu görüyor musun? Bir bütünün dağınık parçalarısın. Ne görüyorsun? Bulanık mı? Henüz.

alona taşçı.jpg

Alona Taşçı

1999 yılında doğan Alona Taşçı, 2018 yılında Antakya Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Kültür Üniversitesi Mimarlık bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. Fotoğrafçılık, grafik tasarımı gibi konularla ilgilenmektedir. 9. Pembe Hayat KuirFest’te gönüllü asistanlık yapmıştır. Şu anda Eski Antakya konaklarında düzenlenecek sergi organizasyonuna yardımcı olmaktadır.

zilan kuranlıoğlu.jpg

Zilan Kuranlıoğlu

1998 yılında Şanlıurfa/Viranşehir’de doğan Zilan Kuranlıoğlu, İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü üçüncü sınıf öğrencisidir. Çeşitli atölyelere katılarak farklı pratikleri deneyimlemeye çalışmaktadır. Kuranlıoğlu; 2019 yılında Herkes İçin Mimarlık aracılığıyla Ketenci Yenileme ve Bahçe projesinde gönüllü olarak katılmıştır. TÜYAP Artist 2019/29. İstanbul Sanat Fuarı’nda sergi kurulumunda yer almıştır. 9. Pembe Hayat Kuirfest film festivalinde asistan olarak görev almıştır.

Atölye Dizisi